Невимовна радість! Прямо з Британії – українці аплодують: тепер зміниться все! Браво!

Британія сподівається, що танки Challenger 2 прибудуть до України наприкінці березня.

Про це заявив у четвер заступник міністра оборони Британії Алекс Чалк, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Reuters.

Раніше цього місяця Британія заявила, що відправить в Україну 14 своїх основних бойових танків разом з додатковою артилерійською підтримкою.

“Ми плануємо, що це буде наприкінці березня”, – сказав він у парламенті у відповідь на запитання, коли танки прибудуть в Україну.

За його словами, до того часу українські військові будуть інтенсивно тренуватися, як експлуатувати і обслуговувати ці машини.

Інші країни, включаючи США і Німеччину, також згодом взяли на себе зобов’язання щодо постачання танків, які Київ привітав як потенційний переломний момент у боротьбі за відсіч російському вторгненню.

Додамо, заступник міністра оборони Польщі Войцех Скуркевич переконаний, що Варшава може передати Україні обіцяні танки Leopard вже за кілька тижнів.

Заступник глави Міноборони підкреслив, що Польща дуже інтенсивно формує коаліцію країн щодо танків і нагадав, що наразі в Європі є понад 2 000 танків Leopard.

“Ми розраховуємо, що на першому етапі нам вдасться зібрати щонайменше бригаду, близько 100 Leopard, які ми зможемо спільно передати українській стороні”. – сказав він.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: